LEHMANN KATAFOREZ BOYA SANAYİ

Lehmann Kataforez ve Toz Boya San.Tic.Ltd.Şti Temmuz 2008 itibariyle Türkiye'nin en modern ve en son teknolojilerle donatılmış kataforez boya tesislerini Kurtköy'deki adresinde kurarak faaliyetlerine başlamıştır. 2010 yılında Orhanlıdaki yeni Tesisine taşınıp hizmet kalitesini artırarak Sektördeki liderliğini ve büyümesini sürdürmektedir.

Firmamız 01.01.2010 tarihi itibariyle LEHMANN KATAFOREZ VE TOZ BOYA SAN.TİC.LTD.ŞTİ olarak 3.500 m2 kapalı alan 1000 m2 açık alan olmak üzere toplam 4.500 m2 lik Orhanlı Orta Mah. Livan Sok. No:4 Tuzla'daki faliyetini sürdürmekte.

ISO 9001:2008 kalite yönetim belgesine sahip olan tesisimiz 2.000.000 m2/yıl kapasiteye sahiptir.

VİZYON

Lehmann Kataforez ve Toz Boya San.Tic.Ltd.Şti olarak vizyonumuz; Toplam Kalite yönetimi doğrultusunda hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini birincil hedef olarak belirleyip, teknoloji ve yönetim bazında inovasyonu sağlayan lider bir kuruluş olmaktır.

MİSYON

Lehmann Kataforez ve Toz Boya San.Tic.Ltd.Şti olarak misyonumuz; Sürekli gelişen teknolojiye ayak uydurarak otomotiv, beyaz eşya ve daha birçok sektörde kataforez kaplama ve elektrostatik toz boya konusunda rekabetçilerinden farklılaşıp sektörüne kaliteli ve güvenilir bir hizmet sağlamaktır

KATAFOREZ BOYA

Kataforez boya ürünlerin dış yüzeyinin korozyon direncini artırmak için uygulanan, elektrokimya prensiplerine dayanan bir elektro-kaplama prosesidir.

Devamını Oku

ELEKTROSTATİK TOZ BOYA

Elektrostatik toz boyama solvent içermeyen bir yüzey kaplama metodudur. Kaplayıcı malzeme, son kat boya tabakasını oluşturan çok ince toz boya partikülleridir.

Devamını Oku

KUMLAMA

Kumlama , çelik ve metal yüzeylerin basınçlı kum püskürtülerek metal yüzeyde bulunan pas, eski boya,ve imalat sonrası üzerinde bulunan zar meneviş ‘ i sökmek için kullanılır

Devamını Oku

HABERLER

Doğaya ve İnsana Saygı

Yüksek Teknoloji de Üretim

Yüksek Kalite

REFERANSLARIMIZ